در باره ما
 
این وبسایت به شرکت مری واقع در سن حوزه متعلق میباشد و هدف اصلی ما ارائه خدمات به هموطنان عزیز در سراسر دنیا میباشد. هدف ما فقط دیزی ایرانی است. یکی از دلایلی که ما دیزی را انتخاب کرده ایم این است که دیزی یک غذای مورد علاقه ما ایرانیان است . ولی بنا به دلایلی رستورانها در ارائه آن دچار مشکل هستند. ما بعضی از مشکلات را با طراحی این وبسایت حل کرده ایم. یکی از دلایلی که مشتریان ما دوست دارند این است که با سفارش دادن از این وبسایت رستوران حتما دیزی را برای آنها پخت خواهد کرد. ما دوست داریم نظرات شما را شنیده و انجام دهیم . لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.شرکت مری از تمامی رستورانهای آمریکا ـ کانادا ـ اروپا ـ استرالیا ـ آسیا درخواست مینماید منوی دیزی خود را در این وبسایت گذاشته تا مشتریان شما توسط این وبسایت سفارش دیزی خود را انجام دهند.

قابل توجه تمامی رستورانهای ایرانی واقع در آمریکا ـ کانادا ـ اروپا ـ استرالیا ـ آسیا که مایل به پخت و ارئه دیزی به مشتریان خود میباشند. با ما تماس بگیرید.

ما سفارش دیزی را آسان کرده ایم
 
قابل توجه رستورانهای آمریکا ـ کانادا ـ اروپا ـ استرالیا ـ آسیا
Email : info@dizyland.com

!Iranian Restaurant - Dizy or Dizzy or Dizi or Dizzi All are the Same - Iranian Food - Persian Food - Persian Restaurant - Please send us email to get more information