قابل توجه صاحب رستورانها
 
دیزی یکی از غذاهای مورد علاقه ما ایرانیان میباشد. ولی به علت بعضی از مشکلات نمیتوان آن را در منوی روزانه رستورانها قرار داد برای اینکه شما صاحبرستورانها نمیدانید چند مشتری برای خوردن دیزی روزانه به رستوران شما  مراجعه میکنند و اگر کمتر دیزی بپزید مشتری از دست خواهید داد و اگر بیشتر بپزید باید غذای مانده را دور بیندازید و در این مورد ضرر میکنید. پس بنا به دلایل فوق ما دیزی پزی خوبی را در اکثر شهرها نداریم ولی با طرح سفارش آنلاین میتوان این مشکلات را حل کرد و مشتری از خوردن دیزی که مخصوص ایشان پخته شده لذت خواهد برد و شما صاحب رستوران نیز دیزی با کیفیت خوب ارائه خواهید داد.
با عضو شدن در این وبسایت شما میتوانید این شیوه را بدون صرف هیچ هزینه ای امتحان کنید. بعد از تکمیل فرم عضویت که رایگان میباشد. شما وارد شبکه بزرگ دیزی میشوید.
ما برای شما همه امکانات را فراهم میکنیم. که شامل برگه های تبلیغاتی و لینکهای اینترنتی میباشند.
شما اختیار تام دارید که هر وقت اراده کنید از این شبکه خارج شوید و هیچ هزینه ای شامل شما نمیباشد.
دقت کنید که این شیوه هیچ ارتباطی با کار روزمره رستوران ندارد و فقط دیزی را شما میتوانید به مشتری خود ارائه با همکاری این شبکه ارئه نمایید.
Tel: 408-596-6622 or info@dizyland.com

!Iranian Restaurant - Dizy or Dizzy or Dizi or Dizzi All are the Same - Iranian Food - Persian Food - Persian Restaurant - Please send us email to get more information